baklofen-Charit- €22.71

Słowem wstępu

Witamy na naszym blogu poświęconym tematyce BIM. Znajdziecie tu Państwo ogólne informacje o parametrycznym modelowaniu budynków jak i praktyczne uwagi i spostrzeżenia będące efektem naszych codziennych zmagań w pracy z tą technologią.

Będą się tutaj pojawiać również wpisy o działalności naszej firmy ( realizacji ciekawych projektów, usługach, sukcesach tych mniejszych i tych większych)

W kręgu naszych zainteresowań znajduje się wykorzystanie technologii BIM głównie w fazie realizacji inwestycji (po etapie projektowania). Pokażemy PRAWDZIWE możliwości oprogramowania BIM, jego plusy i minusy.

Przykłady będą omawiane na realnych problemach, z którymi spotykamy się na co dzień.

Modelowanie informacji o budynkach to nasza pasja. Zajmujemy się tym już od 2005 roku, z tym że od 2010 roku na własną rękę i w 100% w Polsce. Zależy nam na rozpropagowaniu idei BIM i pokazaniu jak wiele można zyskać dzięki jej wykorzystaniu. Mamy nadzieje, że nasze uwagi i doświadczenia okażą się pomocne.

Zapraszamy do skorzystania z szerokiego wachlarza naszych usług związanych z technologią BIM, szczegóły na naszej stronie:  www.mad-engineers.pl

Pozdrawiamy
Zespół M.A.D. Engineers
www.mad-engineers.pl