Karolina Wróbel – BIM w Sketchup PRO

W wersji SketchUp PRO 2015 do funkcjonalności programu wprowadzono nie tylko import, ale również eksport do formatu IFC. Wcześniej konieczne było zainstalowanie odpowiedniej wtyczki. Otworzyło to nowe możliwości i skłoniło nas do sprawdzenia, co można zrobić przy pomocy tego nowego, „BIMowego” narzędzia, głównie pod kątem wykonania modelu na potrzeby sporządzenia przedmiaru.

Niniejsze opracowanie powstało w głównej mierze na potrzeby zapoznania z programem SketchUp osób, które wcześniej nie miały z nim styczności, a chcą wykorzystywać go do budowy modeli na podstawie istniejącej dokumentacji – tzw. BIM-outsourcing. E-book zawiera także kilka ciekawych wskazówek dla doświadczonych użytkowników SketchUp’a, które mogą ułatwić wykorzystywanie programu do innych celów.

BIM w Sketchup

Spis treści: 

  Karolina Wróbel, BIM w Sketchup PRO - Spis treści (44,4 KiB, 1 409 hits)


Fragment ebooka:

  Karolina Wróbel, BIM w Sketchup PRO - fragment ebooka (316,0 KiB, 1 636 hits)


Formularz zamówienia ebooka:

Imię i nazwisko

Adres email

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez M.A.D. Engineers sp. z o.o. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce Prywatności pod adresem http://www.bimblog.pl/rejestracja/polityka-prywatnosci/.

Po wypełnieniu formularza prześlemy dane do przelewu. Czas oczekiwania to 1 dzień roboczy (od daty zaksięgowania przelewu).
Formy płatności:
– przelew Mbank
– Paypal

Koszt ebooka: 20zł 

W cenie ebooka zestaw darmowych wtyczek, styl CAD2BIM, skróty klawiszowe (plik do importu)

BIM dla

Menedżerów

Kraków 9-10 Styczeń 2020
Warszawa 23-24 Styczeń 2020
Poznań 6-7 Luty 2020
Lublin 20-21 Luty 2020

Sprawdź szczegóły