pompa baklofenowa i MRI €64.37
27 lut 2024

Konferencja Projektowanie Przyszłości 2024

Prelekcje, warsztaty, strefa Expo, networking, BIMevening i

27 lut 2024

Prelekcje, warsztaty, strefa Expo, networking, BIMevening i Fuckup Club  – tak będzie wyglądać IX edycja konferencji Projektowanie Przyszłości, która odbędzie się w dniach 17-18 kwietnia 2024 r. w Krakowie.

Po raz kolejny redakcja bimblog.pl ma przyjemność być partnerem medialnym wydarzenia Konferencja Projektowanie Przyszłości, które należy do czołówki wydarzeń branżowych i jest też równocześnie pierwszą konferencją poświęconą tematyce BIM, jaka odbyła się w Polsce. W minionych ośmiu edycjach udział wzięło przeszło 1500 uczestników. Na scenie konferencji gościli eksperci z Polski i zagranicy, którzy dzielili się z uczestnikami swoją wiedzą i doświadczeniem.

Nie inaczej będzie podczas tegorocznej – dziewiątej już edycji wydarzenia. W tym roku organizator stawia na wymianę praktycznych doświadczeń, dzielenie się wiedzą oraz dyskusje w gronie ekspertów, specjalistów i pasjonatów nowych technologii. Nie ma obaw w kwestii wprowadzania zmian i nowych tematów, dlatego też w tym roku program wydarzenia wzbogacony został o nowe formaty BIMPitch i Fuckup Club. Wszystko to z dbałości o wysoki poziom merytoryczny wydarzenia. Jak co roku w perfekcyjny sposób zadbano o stworzenie przyjaznych warunków do budowania trwałych relacji biznesowych.

Konferencja odbędzie się wyłącznie w formie stacjonarnej. Jej organizatorem jest Stowarzyszenie Klaster Technologii Informacyjnych w Budownictwie / BIM Klaster. Program i szczegóły konferencji znajdują się na stronie:  https://projektowanieprzyszlosci.pl/

Zapraszamy wszystkich do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu!

Zespół bimblog.pl

Leave a comment
More Posts
Comments
Comment