baklofen i ilość €37.91
09 lis 2023

Praktyka i trendy BIM w przemyśle podczas BIM4industry 2023

Jako patron medialny konferencji BIM4Industry chcemy zaprosić

09 lis 2023

Jako patron medialny konferencji BIM4Industry chcemy zaprosić wszystkich naszych czytelników  do udziału w tym unikatowym i niekwestionowanie najważniejszym wydarzeniu tego typu w Polsce.

Czwarta rewolucja przemysłowa, zwana „Przemysłem 4.0”, powoduje, że budownictwo konsekwentnie dostosowuje się do bardziej rozwiniętych cyfrowo gałęzi przemysłu. To zmienia nie tylko sposób projektowania i budowy, lecz także późniejszego użytkowania i zarządzania obiektami.

Wszystkich zainteresowanych tą tematyka zapraszamy do udziału w drugiej edycja konferencji BIM4industry 5 grudnia 2023 roku. Podczas konferencji, w towarzystwie ekspertów, zostanie prześledzony cały proces inwestycyjny: od planowania, poprzez projektowanie i realizację, aż po utrzymanie inwestycji, dzięki wykorzystaniu zaawansowanej metodyki BIM, tak, aby każdy uczestnik mógł znaleźć coś odpowiedniego dla siebie.

Podobnie jak ostatnio, wydarzenie organizowane jest w formule online, dzięki czemu uczestnicy mogą wziąć w nim udział bez względu na to, gdzie się znajdują. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny – wystarczy dokonać rejestracji za pośrednictwem strony www.bim4industry.pl

Do zobaczenia!

Leave a comment
More Posts
Comments
Comment