baklofen und leber €17.87
06 paź 2023

Networking w ramach BIM Steak 2023 – podsumowanie wydarzenia

23 września w Krakowie, odbyła się trzecia edycja,

06 paź 2023

23 września w Krakowie, odbyła się trzecia edycja, organizowanego przez BIM Klaster, wydarzenia networkingowego pod nazwą BIM Steak.

Tegoroczną edycję wydarzenia rozpoczęło pierwsze spotkanie w ramach FUCKUP CLUB. Ta nowa inicjatywa powstała w odpowiedzi na sugestie klastrowiczów i uczestników organizowanych przez Klaster wydarzeń. Chyba każdy z nas lubi mówić o swoich sukcesach. Chętnie dzielimy się nimi w towarzystwie czy za pośrednictwem mediów społecznościowych. Słuchać natomiast uwielbiamy o tym co nie wyszło, dzięki czemu sami możemy uniknąć porażki, obrać inną drogę lub zobaczyć, że niemal każdą porażkę można przekuć w sukces. Gośćmi inauguracyjnego spotkania FUCKUP CLUB byli Tomasz Rospędek z RR Architekci, Anna Pękala i Małgorzata Sionkowska z Międzynarodowego Portu Lotniczego Kraków Balice oraz Michał Garstecki z firmy AMIGEO Migut Garstecki Sp. J. Po wystąpieniach zaproszonych gości, którzy podzielili się z uczestnikami wydarzenia swoimi doświadczeniami nadszedł czas na dyskusję. Czas dla odważnych. Czas dla uczestników na dzielenie się własnymi doświadczeniami, porażkami, na zadawanie pytań. Wydaje się, że pomysł spotkania dedykowanego błędom i porażkom okazał się trafiony – tylko dzięki determinacji Organizatorów udało się zamknąć dyskusję jedynie z 40 minutowym poślizgiem 😊.

Po przerwie uczestnicy spotkania mieli okazje wysłuchać krótkiej prezentacji Katarzyny Orlińska-Dejer, prezes Stowarzyszenia Klaster Technologii Informacyjnych w Budownictwie, która w kilku zdaniach podsumowała ostatni rok działalności BIM Klastra, wymieniając inicjatywy i projekty, w które Klaster był i jest zaangażowany na przestrzeni ostatnich 12 miesięcy. Z tej prezentacji dowiedzieliśmy się także co stoi za sukcesem klastra. Obok zaangażowania klastrowiczów w codzienną działalność stowarzyszenia oraz podejmowane przez nie inicjatywy, ciężkiej pracy i konsekwencji w działaniu – co w swoim wystąpieniu podkreśliła Prezes Stowarzyszenia – to prawda, naturalność i wiara w to, że razem i dzięki współpracy można osiągać więcej.

Kolejnym punktem spotkania była prezentacja hub4industry European Digital Innovation Hub na temat oferty transformacji cyfrowej dla MŚP.

W tym roku, w programie wydarzenia, po raz kolejny pojawił się panel BIM Pitch czyli seria krótkich – 3 minutowych – prezentacji firm, inicjatyw stanowiących doskonały punkt startowy dla rozmów i networkingu w dalszej części spotkania.

Na koniec części oficjalnej, w ramach BIMSteakowej loterii rozlosowane zostały nagrody ufundowane przez jednego ze sponsorów wydarzenia – Browar Dwie Wieże.

Ostatnim punktem programu był oczywiście zapowiadany wcześniej networking bez krawatów, któremu towarzyszyły dobre jedzenie, doskonałe humory i ciekawe rozmowy – nie tylko na tematy zawodowe 😊.

Po raz kolejny organizatorzy stanęli na wysokości zadania. Zadbano zarówno o starszych jak i najmłodszych uczestników wydarzenia, stwarzając tym samym doskonałe warunki do integracji. Czuć było przyjazną, rodzinną atmosferę i to nie tylko ze względu na dzieci uczestniczące w spotkaniu 😉. Z niecierpliwością czekamy na BIM Steak w przyszłym roku.

Leave a comment
More Posts
Comments
Comment