skutki uboczne baklofenu u dorosłych €94.97
25 maja 2023

„BIM i cyfrowe narzędzia pracy wśród architektów oraz projektantów”

Miło nam poinformować, że bimblog.pl został partnerem

25 maja 2023

Miło nam poinformować, że bimblog.pl został partnerem badania „BIM i cyfrowe narzędzia pracy wśród architektów oraz projektantów”. Zapraszamy serdecznie wszystkich czytelników bimbloga do wsparcia tej inicjatywy poprzez wzięcie udziału w badaniu.

Wydział Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej wspólnie z firmą BIM ALLY Sp. z o. o., prowadzi badanie na temat wykorzystania metodyki BIM przez architektów oraz projektantów konstrukcji i instalacji wszelkiego typu. Celem badania jest określenie stopnia wykorzystania oraz barier wdrażania technologii BIM wśród architektów i projektantów, a także określenie trendów w komunikacji tejże grupy.

Ankieta skierowana jest do pracowników, właścicieli, prezesów i dyrektorów biur projektowych, przedstawicieli inwestorów, generalnych wykonawców, konsultantów technicznych, a także przedstawicieli organizacji publicznych, które w swojej działalności podejmują działania projektowe.

Ankieta jest anonimowa, a jej wypełnienie zajmie ok. 12-15 minut.

Wszyscy, którzy wypełnią ankietę otrzymają raport z badania tydzień przed jego oficjalną publikacją na podany przez siebie adres email.

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w badaniu:
https://bimally.pl/bim-i-narzedzia-cyfrowe-wsrod-architektow-i-projektantow

 

 

 

Categories BIM
Leave a comment
More Posts
Comments
Comment