baklofen leczenie przewlekłej czkawki €69.41
13 kw. 2023

VII Forum Green Smart City – Zielonej Transformacji: Energia – Środowisko – Człowiek

    Miło nam poinformować, że będziemy

13 kw. 2023

 

 

Miło nam poinformować, że będziemy wystawcą podczas pierwszego dnia VII Forum Green Smart City. Pokażemy uczestnikom BIM i CDE oraz to w jaki sposób mogą zwiększyć efektywność zarządzania infrastrukturą i budynkami.

Już 20 i 21 kwietnia 2023 r. odbędzie się kolejna edycja Forum Green Smart City, którego organizatorami są: Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie, Centrum Transferu Technologii Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie, Centrum Innowacji Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie Sp. z o. o. oraz Związek Uczelni InnoTechKrak.

Przed nami dwa dni pełne dialogu i wymiany informacji pomiędzy przedstawicielami nauki, świata biznesu oraz włodarzami miast. Głównym celem wydarzenia jest podniesienie świadomości ekologicznej mieszkańców miast i wsi oraz kreowanie ich proekologicznych postaw.

Tematem tegorocznej edycji Forum Green Smart City jest Zielona Transformacja: Energia – Środowisko – Człowiek. Problematyka VII edycji obejmuje zagadnienia zarządzania miastem i wsią, ze szczególnym uwzględnieniem kwestii usług społecznych, efektywności energetycznej infrastruktury publicznej, innowacyjności technologii w usługach komunalnych, powierzchni biologicznie czynnych na obszarach miejskich i funkcjonalnych. Konferencja podzielona jest na panele tematyczne i dyskusyjne, obejmujące zagadnienia związane z zieloną transformacją w Smart City i Smart Village, wzbogacone o nowe trendy ekologiczne i technologie zmieniające styl życia w miastach i na wsiach. Zielona transformacja dotyczy każdego człowieka na Ziemi. Chcąc zmienić świat na lepsze, musimy podejmować świadome decyzje dotyczące energii, środowiska i człowieka.

Wszystkie szczegóły znajdziecie na stronie https://fgsc.urk.edu.pl/

Serdecznie zapraszamy na Forum oraz stoisko M.A.D. Engineers !!!

Leave a comment
More Posts
Comments
Comment