kwas baklofenowy skurcz górnej części brzucha €32.44
27 mar 2023

Zostań prelegentem ósmej edycji konferencji Projektowanie Przyszłości!

  Bierzesz udział w projekcie realizowanym w

27 mar 2023

 

Bierzesz udział w projekcie realizowanym w metodyce BIM? Pracujesz nad ciekawą aplikacją, która usprawni proces inwestycyjny? Prowadzisz badania z zakresu podnoszenia wydajności w branży budowlanej? Chcesz się podzielić swoją wiedzą i doświadczeniem z szerszym gronem odbiorców? Mamy dla Ciebie propozycję!

 Specjalnie dla Ciebie zarezerwowaliśmy 20 minut w programie konferencji Projektowanie Przyszłości. Zgłoś propozycję tematu, przedstaw w kilku zdaniach zakres i problematykę prezentacji.

 Warunek: temat musi być autentyczny i oparty na doświadczeniu prelegenta , dotykać kwestii związanych z procesem inwestycyjnym (człowiek, proces, pomysł), nie musi być skoncentrowany na BIM – ważne, aby inspirował 🙂

 Na zgłoszenia czekamy do 27.03.2023.

Spośród nadesłanych propozycji nasi eksperci wybiorą jedną, która znajdzie się w programie konferencji. Już 30.03.2023 zwycięski temat znajdzie się w agendzie.

 Skąd ten pomysł? Chcemy promować projekty, które nie zawsze mają siłę przebicia na rynku, a które inspirują i pokazują jak wiele potrafimy osiagnąć.

 Organizator:

Stowarzyszenie Klaster Technologii Informacyjnych w Budownictwie (BIM Klaster)

 Uczestnicy:

Konkurs skierowany jest zarówno do osób prywatnych jak i firm. Uczestnikami konkursu mogą być studenci, pracownicy naukowi, przedstawiciele firm branżowych (projektowych, wykonawczych, inwestycyjnych), przedstawiciele sektora ICT, niezależni eksperci i konsultanci.

Leave a comment
More Posts
Comments
Comment