problemy z wątrobą baklofenu €118.48
09 sie 2022

BIM Steak 2022! Zapraszamy!

  BIM Steak to wydarzenie, które zainicjowali

09 sie 2022

 

BIM Steak to wydarzenie, które zainicjowali członkowie BIM Klastra. To oni poddali pomysł i zmotywowali nas do działania. W 2019 roku odbyła się pierwsza edycja wydarzenia. Covidowe zamieszanie nie pozwoliło nam jednak na kontynuację spotkań przy grillu i przez całe dwa lata musieliśmy obejść się smakiem ☹. Jesteśmy przekonani, że tegoroczna edycja pozwoli nam wrócić do niekonwencjonalnych spotkań, które niosą za sobą niesamowitą dawkę pozytywnej energii i pozwalają budować i umacniać wzajemne relacje – te biznesowe i te koleżeńskie. Galerię i krótkie podsumowanie poprzedniej edycji znajdziecie tutaj

Spotkanie ma charakter otwarty. Dedykowane jest dla członków, partnerów i sympatyków BIM Klastra. Mając na uwadze networkingowy charakter wydarzenia pozostajemy przy jego otwartej formule i do udziału zapraszamy wszystkich zainteresowanych spotkaniem w nieco mniej oficjalnym wydaniu.

PROGRAM WYDARZENIA

13:00 – 14:30 Rejestracja
13:30 – 14:30 Warsztaty*. Współpraca od kuchni.
14:30 – 14.45 BIM Klaster w pigułce.
14:45 – 16:00 BIM Pitch*. Poznajmy się!
16:00 – 20:00 Networking bez krawatów.
16:00 – 19:00 Animacje dla dzieci

*liczba miejsc ograniczona

JAK DO NAS DOŁĄCZYĆ:

➡️ REJESTRACJA: Formularz zapisu na wydarzenie

BILETY WSTĘPU:

Członkowie BIM Klastra* – 100,00 zł/osobę
Uczestnicy spoza BIM Klastra* – 200,00 zł/osobę

*dotyczy osób dorosłych, w tym również osób towarzyszących, dzieci do lat 16 wstęp wolny

➡️ Więcej informacji: BIM Steak 2022


O organizatorze

BIM Klaster – Klaster Technologii Informacyjnych w Budownictwie (BIM Klaster) to ponadregionalna sieć powiązań kooperacyjnych promująca otwarte spojrzenie na wykorzystanie innowacyjnych technologii w budownictwie. To możliwość wzajemnej wymiany doświadczeń, udziału w konferencjach i warsztatach tematycznych. Dostęp do ekspertów, szkoleń i doradztwa. Wspólne realizowanie projektów zwiększające przewagę konkurencyjną na rynku.

BIM Klaster zawiązany został w 2012 roku, z inicjatywy kilku firm z województwa małopolskiego. Dziś BIM Klaster funkcjonuje jako oficjalnie zarejestrowane Stowarzyszenie zrzeszające proinnowacyjne i wysoko wyspecjalizowane mikro, małe, średnie i duże przedsiębiorstwa, z całej Polski. BIM Klaster jest organizatorem m.in. Projektowanie Przyszłości – cieszącej się uznaniem branży, najstarszej (od 2014 r.), organizowanej w Polsce konferencji dedykowanej nowoczesnym technologiom ze szczególnym uwzględnieniem tematyki BIM.

Więcej informacji: www.bimklaster.org.pl

Leave a comment
More Posts
Comments
Comment