zapewniają nazwy marek baclofen €86.0
08 kw. 2018

Szkolenie „BIM dla Inwestora”

BIM to najnowsza metoda kooperacji pomiędzy uczestnikami

08 kw. 2018

BIM to najnowsza metoda kooperacji pomiędzy uczestnikami procesu inwestycyjnego w budownictwie, przynosząca największe zyski inwestorom oraz wykonawcom. Skrócenie terminu realizacji, bardziej efektywne wykorzystanie materiałów budowlanych oraz znacząco zredukowana liczba kolizji i błędów projektowych to oszczędności na czasie i budżecie. Przygotuj się na nowe wyzwania w profesjonalny sposób!

ORGANIZATOR SZKOLENIA

logotyp

DLA KOGO?

Szkolenie dedykowane jest dla firm/instytucji zainteresowanych wdrożeniem BIM w swoich inwestycjach. Nasze szkolenie przygotowuje do prowadzenia inwestycji w BIM – uczy obsługi modeli oraz zapewnia teoretyczne podstawy i zaawansowaną wiedzę jak wykorzystać możliwości BIM w praktyce.

CEL i WYNIK SZKOLENIA

Dzięki naszemu szkoleniu uczestnik dowie się czym tak naprawdę jest Building Information Modelling. Pozna możliwości jakie obecnie daje wykorzystanie tej technologii w procesie inwestycyjnym, jakie są kierunki rozwoju oraz ograniczenia związane z oprogramowaniem.

Wiedza zdobyta u nas pozwoli pracować na modelach BIM stworzonych bez względu na rodzaj oprogramowania. Uczestnik szkolenia zdobędzie umiejętności:

  • zarządzania parametrami w modelach
  • weryfikacji dokumentacji pod kątem zgodności z modelem oraz BEP-em
  • wykrywania i identyfikowania kolizji
  • obsługi oprogramowania do koordynacji wielobranżowej i sprawdzania modeli
  • tworzenia podstawowych dokumentów BIM

ZAUFALI NAM

Plan szkolenia oraz formularz rejestracyjny znajdziecie na dedykowanej stronie www.bimblog.pl/szkolenia/bim-dla-inwestora

Serdecznie zapraszamy
Maciej Dejer
BIM Klaster

Leave a comment
More Posts
Comments

Comments are closed.