czy baklofen 20 mg może cię naćpać €33.63
14 paź 2016

ARCHIMIND. BRAKUJĄCE OGNIWO BIM

Polskie biura projektowe coraz chętniej stosują technologię

14 paź 2016

arhimind

Polskie biura projektowe coraz chętniej stosują technologię BIM, która należy już do  światowych standardów. Dzięki BIM wymiana informacji między specjalistami tworzącymi dany projekt przebiega płynnie, bez zbędnych nieporozumień i opóźnień. Niestety mając w zasięgu ręki tą najnowszą technologie, nie można pominąć kwestii formalnych. Bez wymaganych pozwoleń nie zostaną zrealizowane inwestycje, a przecież to jest efektem końcowym pracy każdego architekta. Zamiast koncentrować się w pełni na pracy twórczej, nieustannie trzeba myśleć o kompletowaniu brakującej jeszcze dokumentacji. BIM przyśpiesza proces twórczy, który opóźniają formalności.
Wychodząc naprzeciw tym problemom, stworzona została aplikacja do zarządzania formalną stroną projektów. Archimind, bo tak nazywa się to narzędzie, wprowadzone zostało na rynek jako brakujące ogniwo w świecie nastawionym na szybki i prawidłowy przekaz informacji. Ta prosta w obsłudze aplikacja zbiera w jednym miejscu wszystkie informacje o formalnej stronie projektów prowadzonych w danej pracowni, urzędnikach, instytucjach, pismach i decyzjach administracyjnych. Użytkownik ma dostęp do projektów w biurze, na budowie, na spotkaniu z klientem przez komputer lub urządzenia mobilne. W ten sposób można mieć kontrolę nad powstałymi w wirtualnej przestrzeni obiektami, a także nad dokumentacją, która umożliwi ich wybudowanie.

Jeżeli:

  • Kiedykolwiek zdarzyło ci się przeoczyć jakieś uzgodnienie, pismo, decyzję na etapie przygotowania projektu;
  • Nie wywiązałeś się z terminu umowy z uwagi na problemy i opóźnienia ze strony formalnej;
  • Chcesz mieć zawsze dostęp (poprzez internet i urządzenia mobilne) do przebiegu spraw formalnych wszystkich projektów w Twojej pracowni;
  • Chcesz zarabiać więcej na każdym projekcie przez lepszą organizację czasu;
  • Chcesz, żeby Twoi pracownicy lepiej radzili sobie z formalnościami.

Zapraszamy na na stronę http://archimind.pl/ i rozpocznij korzystanie z aplikacji.

stopka

 

 

 

Leave a comment
More Posts
Comments
Comment