lioresal 10 mg (baklofen) laboratorio novartis €85.19
14 wrz 2016

Cykl spotkań eksperckich dotyczących metodyki Building Information Modeling

Z inicjatywy Tomasza Żuchowskiego, wiceministra infrastruktury i

14 wrz 2016

Z inicjatywy Tomasza Żuchowskiego, wiceministra infrastruktury i budownictwa, 27 września 2016 r. w MIB rozpoczyna się cykl spotkań eksperckich dotyczących stosowania metodyki Building Information Modeling (BIM) w budownictwie.

Pierwsze spotkanie zostanie zorganizowane z przedstawicielami administracji publicznej oraz publicznymi zamawiającymi.Harmonogram spotkań ( PDF 23.21 KB) przewiduje również spotkania z przedstawicielami środowiska akademickiego, środowiska projektantów, organizacji promujących stosowanie metodyki BIM oraz sektora prywatnego. Ostatnie spotkanie zostało zaplanowane na luty 2017 r. i będzie stanowiło podsumowanie wszystkich spotkań z podmiotami i środowiskami zainteresowanymi stosowaniem metodyki BIM w budownictwie.

Przedstawiciele interesariuszy, którzy chcieliby wziąć udział w planowanych spotkaniach, proszeni są o zgłoszenia pod adresem: bim@mib.gov.pl. Zachęcamy również do zgłaszania ewentualnych uwag dotyczących harmonogramu spotkań. Jednocześnie informujemy, że ze względu na warunki lokalowe liczba osób, które będą mogły uczestniczyć w spotkaniach jest ograniczona.

źródło: http://mib.gov.pl/2-514324a4ec938-1797311.htm#

Leave a comment
More Posts
Comments
Comment