baclofen ms dose €138.32
01 lut 2016

BIMobject wraz z BIMklastrem zapraszają na targi BUDMA 2016!

Serdecznie zapraszamy w imieniu BIMobject na Międzynarodowe Targi

01 lut 2016

BIMOBJECT_LOGOSerdecznie zapraszamy w imieniu BIMobject na Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA 2016 w Poznaniu w dniach 2-5 luty do Pawilonu 4 na stoisko 56.  BIMobject Poland sp. z o.o. zajmuje się sprzedażą usług programistycznych dla branży AEC oraz pracami B+R w zakresie technologii BIM. Spółka oferuje unikalne rozwiązania zapewniające tworzenie, publikację, hosting oraz aktualizację cyfrowych replik rzeczywistych produktów – obiektów BIM. Dzięki bezpłatnym dodatkom do ArchiCAD, Revit czy SketchUp obiekty BIM dostępne na portalu www.bimobject.com można w prosty i intuicyjny sposób bezpośrednio umieścić w projekcie użytkownika.

Dzięki gościnności naszego członka klastra zapraszamy w środę 3 lutego, gdzie będzie możliwość porozmawiania również z ekspertami z BIM Klastra!

 

 

Leave a comment
More Posts
Comments
 1. gester luty 1st, 2016 11:23PM

  dzięki umowie partnerskiej między bimobject i vectorworks inc. z początku września 2015, także w następnej wersji software vectorworks (v2017) pojawi sie interface do bimobject (miejmy nadzieję, że wkrótce także .pl) oraz wszystkie obecne obiekty w bibliotece bimobject otrzymają z czasem format vectorworks vwx. grupa developerów pracuje już nad tym.

  generalnie natomiast dla polskiego rynku należy oczekiwać modeli polskich producentów, kłopotem jest jedynie konieczność opłaty, chociaż to się kiedyś powinno zwrócić.

  w ogóle uważam, skoro na horyzoncie nie widać żadnej opcji koordynującej platformy, że bimobject jest w stanie dać nam coś na zasadzie brytyjskiego cde (common data environment) i jakoś zebrać do kupy dane, konieczne dla procesów zintegrowanych. życzę im tego.

 2. Rafal luty 2nd, 2016 1:37AM

  @ Gester

  Prosze popraw mnie jesli sie myle ale chyba nastapila pewna nadinterpretacja znaczenia CDE ktore jest synonimem repozytorium danych umozliwiajacym wymiane dokumnetow i plikow pomiedzy uczestnikami procesu. W najprostszej postaci moze byc nawet pojedynczy katalog zapisany na serwerze podczas gdy najbardziej zaawansowane platformy SaaS oferuja opcje wbudowanych przegladarek plikow IFC oraz systemow zarzadania i kontroli procesu wymiany danych (patrz niezalezne platformy jak Viewpoint, Asta, Conject oraz inne od producentow softwareu jak BIMCloud ArchiCADa, Glue360 Autodesku, Project Wise Bentleya).

 3. gester luty 2nd, 2016 12:33PM

  nie chcę tutaj wchodzić w szczegóły brytyjskich standardów, bo się nimi aż tak dalece nie zajmowałem, moje zainteresowanie wiąże się z polską implementacją bim. a tutaj każda opcja zintegrowanej platformy jest dobra.
  akurat właśnie dyskutowałem tu na budmie z benem o’donnell z bimobject detale ich platformy i wygląda to naprawdę dobrze, rokując wprowadzenie jednolitego środowiska obiektów bim dla dowolnej technologii software i dowolnego producenta.

Comment