tyzanidyna Plus baklofen €73.60
22 wrz 2015

Jakiego oprogramowania używać?

Cennik oprogramowania BIM o jak zwykle kontrowersyjnym tytule: Autodesk

22 wrz 2015

Cennik oprogramowania BIM o jak zwykle kontrowersyjnym tytule: Autodesk vs. OpenBIM – ceny oprogramowania 2015 spowodował dyskusje o IFC i o tym w którym podążać kierunku: Autodesk-owym czy może innym. Polski jak i światowy problem głównie ogranicza się do pytania: Revit czy Archicad (na ten temat w internecie jest morze opinii i sugestii) zapominając lub nie wiedząc o innych opcjach.
Nasza (M.A.D. Engineers) droga zawsze wiodła śladami IFC ponieważ przy zakładaniu firmy mieliśmy na karku wieloletnie doświadczenie w oprogramowaniu Tekla Structures. Stąd też nasz blog nie skupia się tylko na jednym, jedynie słusznym sofcie… 🙂

Więc jakie oprogramowanie powinniście wybrać np. do BIM-u? Tego Wam niestety nie powiemy z uwagi na bardzo dużą ilość zmiennych. Nie ukrywamy, że my cenimy sobie naszą BIM-ową wolność czyli umiejętność używania formatu IFC.  Poniżej znajdziecie ciekawy graf (lekko merytoryczny) który być może pomoże podjąć decyzję w zakresie oprogramowania do architektury.

jakie oprogramowanie BIM

Graf znaleziony na stronie http://www.archdaily.com/626972/which-architectural-software-should-you-be-using gdzie dodatkowo jest kilkanaście ciekawych komentarzy.

Masz swoje przemyślenia? Podziel się nimi w komentarzach.

Maciej Dejer
Zespół M.A.D.

Leave a comment
More Posts
Comments
Comment