niezastrzeżonego baklofenu €47.27
29 kw. 2015

Konferencja „Dzień BIM” na Politechnice Krakowskiej

W dniu 21 maja 2015 roku od godz.

29 kw. 2015


70lecie WILW dniu 21 maja 2015 roku od godz. 9:00 odbędzie się na Wydziale Inżynierii Lądowej na Politechnice Krakowskiej Konferencja „Dzień BIM” organizowana w ramach obchodów Jubileuszu 70-lecia Wydziału Inżynierii Lądowej. Celem tej konferencji jest umożliwienie spotkania, dyskusji i wymiany doświadczeń osobom zainteresowanym praktycznym wdrażaniem i stosowaniem technologii BIM (Building Information Modelling)  w projektowaniu, wykonawstwie, zarządzaniu i dydaktyce, zaprezentowanie jej aktualnego stanu rozwoju i możliwości najnowszych wersji oprogramowania. Konferencja organizowana jest przez Instytut Zarządzania w Budownictwie i Transporcie Wydziału Inżynierii Lądowej Politechniki Krakowskiej i  BIM Klaster.

 

A2 LOGO          logotyp

 

Udział w konferencji jest bezpłatny, wymagana jest jedynie rejestracja uczestnictwa poprzez formularz dostępny w górnym pasku na naszym blogu www.BIMblog.pl, który został głównym patronem medialnym tego wydarzenia. Osoby zarejestrowane otrzymają identyfikatory upoważniające do pełnego uczestnictwa oraz będą otrzymywały aktualne informacje drogą elektroniczną.

Miejsce konferencji:  Międzywydziałowe Centrum Edukacyjno-Badawcze „Działownia” na terenie głównego kampusu uczelni przy ul. Warszawskiej. 

 

Niektóre już potwierdzone tematy prezentacji to:

Wymogi techniczne w zagranicznych zamówieniach publicznych w kontekście technologii BIM

Wdrożenie technologii BIM w MURAPOL  S.A. przy udziale Murapol Architects Drive Sp. z o.o.

Wykorzystanie BIMu przez firmy z sektora Generalnego Wykonawstwa na przykładzie projektów z UK

BIM jako narzędzie utrzymania i aktualizacji informacji o budowli na przykładzie infrastruktury sieciowej

Projekt budynku w standardzie NF40 z wykorzystaniem IFC jako formatu wymiany danych.

Projektowanie wspierane algorytmami (AAD, architektura parametryczna)

Zastosowanie BIM w projektach przebudów obiektów zabytkowych

 

Niebawem przedstawimy pełny plan prezentacji jaki i sylwetki prelegentów. Jedno jest pewne, tematy prelekcji będą maksymalnie praktyczne i będzie zakaz omawiania tematów typu „Co to jest BIM”.  Temu tematowi poświęcimy maksymalnie dwie prelekcje słowem wstępu.

Maciej Dejer
BIMklaster

Leave a comment
More Posts
Comments
  1. gester kwiecień 29th, 2015 4:40PM

    maciek, czy materialy z konferencji beda dostepne online? interesuje mnie zwlaszcza ostatni punkt (bim w projektach obiektow zabytkowych), a najprawdopodobniej nie bede mial szans na obecnosc.

  2. admin kwiecień 29th, 2015 9:49PM

    Jeszcze się nad tym nie zastanawiałem… moim zdaniem prezentacje powinny być dostępne online na bimblogu, zobaczymy jak to wyjdzie.
    MD

Comment