lioresal kas gevsetici €132.48
05 cze 2014

GRAPH’IT STUDIO, Bentley Systems Polska, KGE w BIMklastrze

BIM klaster w ostatnich dniach powiększył się

05 cze 2014

BIM klaster w ostatnich dniach powiększył się o trzech członków: GRAPH’IT STUDIO, Bentley Systems Polska oraz KGE. Krótkie informacje o firmach poniżej.

GRAPH’IT STUDIO

LOGO_GRAPHITGraph’it Studio jest spółką specjalizującą się w tworzeniu projektów i wirtualnych modeli wyłącznie w technologii BIM. Wyjątkową wartość firmy stanowią doświadczeni inżynierowie sprawnie operujący stacjami projektowymi. Bliska współpraca z firmą Autodesk i jej bieżące wsparcie technologiczne daje dostęp do najnowocześniejszych technologii informatycznych. Usługi firmy są skierowane do Inwestorów, Generalnych Wykonawców i Architektów oraz dostawców materiałów budowlanych, dla których tworzone są projekty budowlane i wirtualne modele budynków i elementów.
www.graphitstudio.com

Bentley Systems Polska

BentleyLOGO_4C_completeFirma Bentley jest globalnym liderem skoncentrowanym na dostawie wyrafinowanych rozwiązań do utrzymania stanu infrastruktury. Misją firmy jest poprawa wydajności realizowanych projektów i zwiększenia wartości majątku trwałego.
Firma koncentruje się na dostawie kompletnych rozwiązań komputerowych obsługujących cały cykl życia infrastruktury. Firma Bentley posiada sprawdzone aplikacje BIM wspomagające inżynierów, architektów, wykonawców, organizacje i instytucje rządowe, firmy dystrybucyjne, właścicieli i operatorów w tworzeniu prac projektowych, zarządzaniu i koordynacji dokumentacją projektową, zarządzaniu budową, zarządzaniu majątkiem trwałym firmy.
www.bentley.pl

KGE

kgeFirma KGE powstała w roku 1989 jako Inżynierskie Biuro Projektów. Dyrektorem firmy jest Kazimierz Golonka. W początkowym okresie firma specjalizowała się głównie w projektowaniu obiektów mostowych i dróg. Do wspomagania obliczeń używaliśmy własnych, specjalistycznych programów komputerowych.
Aktualnie nasza oferta oprócz projektowania w zakresie budownictwa inżynieryjnego obejmuje również projektowanie dla potrzeb prefabrykacji – stropów filigran oraz ścian prefabrykowanych podwójnych i masywnych.
Od roku 1999 współpracujemy z firmą Nemetschek. Obecne jesteśmy Wyłącznym Dystrybutorem firmy Nemetschek w Polsce w zakresie sprzedaży programów Allplan Architektura, Allplan Inżynieria, Allplan Precast, oraz Partnerem firm z Grupy Nemetschek: Frilo w zakresie sprzedaży programów FRILO i SCIA w zakresie sprzedaży programu SCIA Engineer.
http://www.kge.pl/

Maciej Dejer
BIMklaster 

Leave a comment
More Posts
Comments
Comment