w jakim celu stosuje się baklofen 20 mg €61.37
24 wrz 2013

Sektorowe Targi Innowacji w Przemyśle – Częstochowa 26 września, prapremiera nowej usługi!

Zapraszamy do udziału w „Targach Innowacji w

24 wrz 2013

Zapraszamy do udziału w „Targach Innowacji w Przemyśle” i poznania działalności M.A.D. Engineers sp. z o.o. w zakresie technologii BIM oraz działalności BIMklastra. STI to impreza wystawiennicza umożliwiająca promocję firm stawiających na rozwój poprzez wdrażanie nowych technologii. To także doskonała platforma kontaktu dla świata biznesu i nauki, umożliwiająca wymianę doświadczeń i zacieśnienie współpracy. Ideą przewodnią targów jest promocja transferu wiedzy ze sfery nauki do biznesu – w charakterze wystawców zaprezentuje się 30 innowacyjnych firm z całego kraju, stawiających na rozwój dzięki najnowszym technologiom, innowacjom o charakterze procesowym i organizacyjnym. Na amatorów nowych technologii czekać będą pokazy druku 3D, detektory ruchu kołowego, komputery dla niewidomych, systemy rozpoznawania i zamiany mowy na tekst, a także przykłady inteligentnych programów antywirusowych i systemów do zarządzania przedsiębiorstwem. Inżynierów zainteresują nowatorskie narzędzia pomiarowe, bezwykopowe metody budowy podziemnych instalacji oraz przykłady zastosowań technik próżniowych. Z kolei eko-zakręceni trafią na niekonwencjonalne modele systemów hybrydowych typu słońce-wiatr, bogatą ofertę modułów fotowoltaicznych przetwarzających promieniowanie słoneczne na energię elektryczną oraz hit kilku imprez targowych: eko-ognisko.

Informator targowy oraz dodatkowe informacje można znaleźć na stronie organizatora
http://badaniairozwoj.eu

Ponadto na targach postawiliśmy pokazać przedpremierowo naszą nową usługę „Inwentaryzacja 3D”. Pomysł na modernizację usługi powstał z uwagi na fakt kilku zleceń na potrzeby termomodernizacji. Stwierdziliśmy że dokumentacja dla termomodernizacji jest nudna i postanowiliśmy stworzyć interaktywną aplikację w której klient może w środowisku 3D obejrzeć koncepcje kolorystyki elewacji. Aplikacja będzie dostępna jako odrębny program odpalany z płyty CD, wersję dostępną poprzez internet obsługiwaną przez  przeglądarki i wersję na urządzenia mobilne. Będzie to dodatkowy element naszej usługi do której klient otrzyma standardowo dokumentację CAD. Usługa została tak zautomatyzowana, że cena nie odbiega od standardowych cen na rynku.

Na targach aplikacja będzie dostępna w formie bezdotykowej sterowanej gestami 🙂 Niedługo więcej informacji, a tymczasem poniżej kilka screenów z naszej aplikacji.

 

 

Andrzej Inglot
Zespół M.A.D.

Leave a comment
More Posts
Comments
Comment