werking baklofen €65.04
28 sie 2013

Edukacyjne licencje programu Tekla Structures!

Doczekaliśmy się w końcu wersji Tekla Structures

28 sie 2013

Doczekaliśmy się w końcu wersji Tekla Structures dla każdego, dlatego że licencja edukacyjna może służyć również jako wersja trial do testów w firmie.

Co zrobić, aby korzystać z darmowej wersji programu Tekla Structures?

1.     Zarejestruj się na stronie Tekla Campus.
2.     Ściągnij i zainstaluj wersję edukacyjną Tekla Structures.
3.     Sprawdź interaktywne lekcje online, aby nauczyć się oprogramowania.
4.     Korzystaj z pomocy dostępnej online – Tekla User Assistance 
5.     Tekla Campus Forum – pytaj na forum jeżeli masz jakieś wątpliwości.

Zasady korzystania z licencji edukacyjnej:

Konto użytkownika Tekla Campus służy jako klucz licencyjny dla oprogramowania Tekla Structures Educational. Po rejestracji użytkownik ma dostęp do 4 miesięcznej, darmowej licencji do wykorzystania dla celów edukacyjnych. Modele BIM wykonane w licencji studenckiej są możliwe do otwarcia wyłącznie przez wersję edukacyjną, a rysunki oznaczone są watermarkiem „Tekla Structures Educational”. Ponadto są dodatkowe zabezpieczenia, np. nie można eksportować informacji na maszyny numeryczne.

Aby korzystać z wersji edukacyjnej programu Tekla konieczne jest stałe łącze internetowe. W trybie offline, korzystanie z programu Tekla Structures ograniczone jest do 24 godzin. 

Konfiguracja polecana dla wersji edukacyjnej:

– Windows 8, Windows 7SP1, Windows Vista SP2, Windows XP SP3.
– 3 GB RAM.
– Krata graficzna ze wsparciem Open GL.
– 
Połączenie internetowe.

 

Tekla Campus Forum – to miejsce dla studentów, w którym mogą zadawać pytania odnośnie oprogramowania. Jest to podstawowe wsparcie techniczne dla licencji edukacyjnej.  Masz pytanie – umieść je na forum a eksperci z firmy Tekla postarają się Ci pomóc. Wszystkich studentów zachęcamy do wzajemnej pomocy i wymiany doświadczeń. Językiem forum jest język angielski.

Dla firm posiadających już licencje Tekli ważna informacja! W przypadku zapisania modelu komercyjnego w wersji edukacyjnej, traci się bezpowrotnie możliwość otworzenia modelu w innej wersji niż edukacyjna!!! 

Maciej Dejer
Zespół M.A.D.

Leave a comment
More Posts
Comments
Comment