ms Towarzystwo baklofen €45.42
13 kw. 2013

Ankieta

Wszystkich czytelników bloga zapraszamy do krótkiej ankiety dot.

13 kw. 2013

Wszystkich czytelników bloga zapraszamy do krótkiej ankiety dot. zastosowania nowoczesnych technologii cyfrowych w procesie budowlanym.

Obserwacje na rynku budowlanym wskazują na postępującą cyfryzację procesu budowlanego. Szczególnie interesujące jest coraz większe zastosowanie modelowania BIM (Building Information Modeling) w procesie inwestycyjnym. Podstawową zaletą wdrażania nowoczesnych technologii, wskazywaną przez uczestników procesu budowlanego, jest redukcja kosztów projektowania i realizowania inwestycji.

Aby lepiej określić potencjał polskiego rynku budowlanego w odniesieniu do nowoczesnych technologii zapraszamy Pana/nią do udziału w krótkiej ankiecie. Udział w ankiecie jest dobrowolny, wyniki analizowane będą zbiorczo, z zachowaniem zasad poufności.

Wszystkim uczestnikom badania prześlemy opracowane wyniki zbiorcze, dzięki czemu będziecie Państwo mogli porównać swoją pozycję na tle branży.

Ankieta jest w wersji online co zajmie dosłownie chwilkę aby ją uzupełnić.

http://moje-ankiety.pl/respond-42085/sec-2OiK2vrC.html

HASŁO: BIM

Maciej Dejer
Zespół M.A.D.

Leave a comment
More Posts
Comments
  1. Piotr kwiecień 15th, 2013 8:21AM

    BRAVO!!! Kiedy można się spodziewać pierwszych wyników? Z tą chwilką na uzupełnienie to bym nie przesadzał 🙂

  2. maciekd kwiecień 15th, 2013 11:04AM

    sprawę ogarnia nasz znajomy architekt, a kiedy będą wyniki to już zależy od czytelników i innych zainteresowanych tematem BIM.

Comment