objawy niedodawkowania pompy baklofenu €130.44
07 gru 2012

Advance Steel 2013

5 grudnia 2012 miała miejsce premiera nowej

07 gru 2012

5 grudnia 2012 miała miejsce premiera nowej wersji Advance Steel 2013. Dla przypomnienia Advance Steel jest przeznaczony dla inżynierów branży budowlanej, którzy wymagają łatwego w użyciu oprogramowania do modelowania 3D i automatycznego generowania dokumentacji. Advance Steel działa w oparciu o cyfrowy model konstrukcji (BIM / Building Information Model) i automatyzuje proces tworzenia dokumentacji rysunkowej, zestawień materiałów oraz plików NC do obrabiarek numerycznych.

Advance Steel w znaczącym stopniu zwiększa produktywność i jakość generowanej dokumentacji przy jednoczesnej minimalizacji ryzyka wystąpienia błędów. Program pozwala użytkownikom również na wymianę informacji o modelu ze wszystkimi uczestnikami procesu projektowego.
Główne kategorie usprawnień w wersji 2013:
• Większa ergonomia i łatwość użycia
• Nowe narzędzia zwiększające wydajność
• Dostosowanie do nowych rynków: Australia, Indie, Brazylia

Większa ergonomia i łatwość użycia

Niezależność od platformy AutoCAD® od wersji 2012 sprawiła, że Advance Steel zwiększa swoją ergonomię i łatwość użycia poprzez dostarczenie nowego interfejsu użytkownika w postaci tzw. „palet narzędzi”, które zawierają animowane przyciski i podpowiedzi. Nowe funkcje, jak i bezpośredni dostęp do rysunków warsztatowych poprzez proste kliknięcie prawym przyciskiem myszy w modelu, czy zwiększone możliwości pracy z grupą połączeń, a także dalsze uproszczenie wielu innych procedur w nowej wersji.

Nowe narzędzia zwiększające wydajność
Advance Steel zawiera wiele nowych innowacji: po pierwsze, możliwość tworzenia własnych połączeń użytkownika w modelu, przechowywania ich i ponownego użycia w kolejnych projektach, w różnych sytuacjach, dzięki możliwości swobodnej ich adaptacji.

httpv://www.youtube.com/watch?v=g_DTCOZiAZ8&feature=plcp

Pakiety Advance Steel Professional oraz Premium zostały wzbogacone dodatkowo o moduł API (Application Programming Interface), który pozwala użytkownikom posiadającym umiejętności w zakresie programowania rozszerzenie i dostosowanie oprogramowania do specyficznych potrzeb.

Zainteresowanych bardziej szczegółowym zapoznaniem się z nowościami jakie zawiera Advance Steel 2013 zachęcamy do zapoznania się z dokumentem „Co nowego w Advance Steel 2013”, który można pobrać tutaj.

Maciej Dejer
Zespół M.A.D.

Leave a comment
More Posts
Comments
Comment