baklofen kwas żołądkowy €138.23
02 lis 2012

Dofinansowane w 100% (z UE) szkolenia z AutoCad Civil 3D

Jako fani szkoleń dofinansowanych (najlepiej w 100%)

02 lis 2012

Jako fani szkoleń dofinansowanych (najlepiej w 100%) stale poszukujemy ich w Internecie. Kolejne szkolenia które wpisują się w naszą tematykę bloga to szkolenia z AutoCad Civil 3D organizowane przez Politechnikę Krakowską. Co ważne w kilku województwach, a terminy to głównie rok 2013.

Projekt szkoleniowy skierowany jest do pracowników sektora MŚP. Uczestnikami szkoleń są pracownicy wydelegowani przez swoich pracodawców, oraz osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą w branży inżynierii/ochrony środowiska lub budownictwa.

Krótki opis.
Wprowadzenie do środowiska AutoCAD Civil 3D;przygotowanie do pracy w programie;definiowanie i modyfikowanie stylu obiektu oraz stylu etykiety;tworzenie punktów;tworzenie grupy punktów;tworzenie i modyfikowanie powierzchni.obliczanie objętości powierzchni.analiza powierzchni;torzenie linii; charakterystycznych;edycja linia charakterystycznych;tworzenie działek i ich podział;tworzenie linii trasowania;edycja linii trasowania;obliczanie przechyłek;tworzenie profili;tworzenie zespołu;tworzenie i modyfikowanie korytarza;tworzenie przekrojów poprzecznych;obliczanie materiałów, tworzenie raportów oraz zestawień tabelarycznych;tworzenie skarp;obliczanie objętości skarp;tworzenie rurociągów;dokumentacja końcowa.Czas trwania: 4 dni (30 h wykładowych)
Planowanych: 6 edycji

Szkolenia realizowane są w pięciu województwach:
1. małopolskie
Miejsce: ul. Karmelicka 55/3; Kraków
2. śląskie
Miejsce: Best Western Premier Katowice Hotel ul. Bytkowska 1A; Katowice
3. podkarpackie
Miejsce: Centrum Konferencyjne Hetman ul. Langiewicza 29 A; Rzeszów
4. dolnośląskie
Miejsce: Hotel Europeum ul. Kazimierza Wielkiego 27 A; Wrocław
5. świętokrzyskie
Miejsce: Hotel Tęczowy Młyn ul. Zakładowa 4; Kielce

Harmonogram szkoleń można znaleźć tutaj. Po więcej informacji zapraszamy na stronę organizatora http://projekty.wis.pk.edu.pl/ Znajdziecie tam również inne ciekawe szkolenia z zakresu budownictwa!

Maciej Dejer
Zespół M.A.D.

 

Leave a comment
More Posts
Comments
  1. Grzegorz kwiecień 29th, 2013 10:55AM

    Proszę o informacje kiedy są szkolenia auto cad civil ???bo na stronie tej co Państwo opisali nie ma

Comment